FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaAreál školy
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Ingolstadt_Vsetín
Stáž Itálie
2021-12-01 Krabice od bot
Život ve škole
Plavecká soutěž měst
Stužkovací ples - P4.A
Lyžování v Dolomitech - Cortina d Ampezzo 2018
Sportovní den

Areál školy   

Kde nás najdete?
 

Areál Střední školy Kostka se nachází nedaleko centra Vsetína, cca 5 minut pomalé chůze od autobusového i vlakového nádraží, zastávka MHD je přímo před objektem.

GPS - 49.3345292N, 18.0016953E

MAPY.CZ - Pohled na školní budovy "z ptačí perspektivy" 

 
 
Pohled zvenku
 

Základem školního areálu jsou tři budovy nacházející se po stranách jasenického potoka. Původní budova A je hlavní školní budovou střední školy, v k sobě přiléhajících budovách B a C na Smetanově ulici působí vedle SŠ také DM, MŠ, ZUŠ a VŠ.

 
 
Budova A
 

V hlavní školní budově najdete mj. recepci, ředitelnu, sborovnu, chemickou laboratoř a v zadním traktu budovy také střešní prosklený výtvarný ateliér a učebnu dramatické výchovy a praktické pedagogiky.

 
 
Budova B
 

Druhá školní budova, to je především Domov mládeže a v něm více než stovka ubytovaných studentů školy. Ale také stupňovitá posluchárna, třídy, sportovní hala nebo keramická dílna.

 
 
Budova C
 

Nová moderní školní budova C byla uvedena do provozu školy v roce 2018 a najdete zde mj. aulu pro 150 posluchačů, gymnastický sál, odborné učebny přírodovědných předmětů a informatiky, ale také učebny jazykové nebo prostory pro výuku hudební výchovy.

 
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK