ÚvodKostka školaO školeKostka školaPracovníci školy

Seznamovací pobyt prváků v Itálii
Výtvarné práce M3.A - Hra se stíny
Výlet 1.B
Basketbal 8.11.2017
Výtvarné práce studentů - koláže
Lysá hora
Španělsko
Roverbridge

Pracovníci školy

Pedagogický sbor

Ve školním roce 2020/2021 působí na Střední škole Kostka s. r. o. celkem 61 pedagogických pracovníků - 55 učitelů, 4 vychovatelky a 2 asistenti pedagoga.
Přehled jednotlivých vyučujících s jejich aprobací, fotografií, konzultačními hodinali a e-mailovým kontaktem najdete zde.

Vychovatelé DM

Přímou pedagogickou činnost vykonávají 4 vychovatelky s odbornou kvalifikací pod vedením Magdy Ondrové.