Vaše soukromí je pro nás důležité

Informace pro 1. ročníky k zahájení školního roku 2024/2025

Škola začíná v pondělí 2. 9. 2024 v 8.00 hod. U vstupu do školy budou učitelé pomáhat novým studentům s orientací a nalezením jejich kmenové učebny. Více informací, včetně pozvánek na odpolední třídní schůzky, jsme zasílali elektronicky na emailové adresy zákonných zástupců na konci července. V pondělí budou obědy vydávány 9: 30 - 11:00. Pro ubytované bude večeře v den odjezdu do Itálie (3. 9. a 10. 9. 2024) vydávaná již v 17:30.

Protože nebude stačit kapacita parkovacích míst na školních parkovištích, zaparkujte prosím u Hypernovy nebo Kauflandu, což je jen několik minut chůze od školního areálu.

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Informací k zahájení školního roku.

1. Zahajovací třídní schůzky 2. 9. 2024 (aula školy)

• 15:00 hod. - třídy P1.A, P1.B, G3.A
  • 16:00 hod. - třídy třídy L1.A, L1.B, M1.A, G1.A

2. Žáci, ubytovaní na domově mládeže, budou mít pokoje k nastěhování připraveny už v neděli 1. 9. 2024 od 16.00 hod (kontakt na DM: +420 739 053 028).

3. Své přihlašovací údaje do školních systémů včetně osobní ISIC karty dostanou žáci první školní den.

4. Potvrzení o studiu obdrží žáci taktéž první školní den. Podle zákona je totiž pojištěnec povinen oznámit a doložit své zdravotní pojišťovně nejpozději do 8 dnů skutečnosti rozhodné pro vznik nebo zánik povinnosti státu platit za něj pojistné. Školy tuto povinnost nemají.