ÚvodKostka školaAktualityKostka škola

Lyžování - Karolinka
Konference k PIL Centru

27.04.2018 14:00:00

V letošním školním  roce Vás srdečně zveme na dny otevřených dveří

Na dnech otevřených dveří uvidíte chod naší školy v běžném režimu. Studenti školy Vám ukáží výukové prostory, Domov mládeže a zázemí školy, budete mít možnost pohovořit si s pracovníky školy o všem, co Vás v souvislosti s provozem školy zajímá, ať už jde o přijímací řízení, učební plány, výuku matematiky a jazyků, mimoškolní činnost, sportovní, kulturní a odborné kroužky a akce, mezinárodní výměny a stáže studentů, úspěšnost absolventů, ubytování na Domově mládeže atd.

Budete-li mít zájem a čas, můžete absolvovat jednu i více výukových hodin přímo ve třídě.

Školu je samozřejmě možno navštívit i mimo uvedené termíny po telefonické domluvě !!!!!!!

A co je nultý ročník?

Interaktivní sobotní program pro uchazeče, v rámci kterého mají možnost se zapojit do aktivit připravených našimi vyučujícími. Více informací o akci + kontakty na přihlášení najdete na tomto odkazu: