ÚvodKostka školaAktualityKostka školaDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SE BLÍŽÍ

Nultý ročník 13.1.2018

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SE BLÍŽÍ

27.04.2018 14:00:00

Návštěvníky budeme očekávát v budově A stojící vedle hřiště s umělou trávou. Prohlídka areálu s průvodcem zabere cca 20 minut, pokud přijdete i na pohovor s panem ředitelem, předpokládáme jeho délku také asi dvacet minut. Na dnu otevřených dveří se dozvíte vše podstatné o škole, o studijních programech, o možnostech mimoškolních aktivit, o školní autobudové lince, o ubytování na domově mládeže, o možnostech pokračování studia na naší vysoké škole, o praxi a exkurzích, o zahraničních stážích, o sportovních kurzech atd. Vstup do areálu bude návštěvníkům umožněn pouze v rouškách.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SE BLÍŽÍ
Budova A, recepce je hned za vchodem