ÚvodKostka školaAktualityKostka škola

Florbal Challenge - dívky
Praktická maturita 10.5.2018

27.04.2018 14:00:00

Milí kolegové, studenti a především maturanti,

stejně jako vy i my napjatě čekáme na dnes ohlášenou tiskovou konferenci ministra, na které by měl sdělit termíny maturitních zkoušek. Bez ohledu na tuto informaci už ale po neděli bude naše škola fungovat v novém režimu, ke kterému posílám za vedení školy souhrn informací a pokynů, kterými se budeme řídit v nejbližších dvou týdnech.

Základem je to, že od pondělí 11. května umožní i naše střední škola odůvodněnou přítomnost ve škole vyučujícím a maturantům. Hned úvodem chci ale zdůraznit, že v období od 11.5. do 22.5. stále počítáme s tím, že osobní přítomnost ve škole je povolena pouze za účelem předmaturitních konzultací a rozhodnutím ředitele školy není v tomto období plánována žádná povinná výuková aktivita vyžadující osobní návštěvu školy. U studentů ze Slovenska musíme respektovat nařízení vlád SR a ČR týkající se režimu při přejezdu hranic. Doporučujeme řídit se aktuálními pokyny zveřejněnými na stránkách ministerstev zahraničí.

U studentů jiných než závěrečných ročníků i nadále pokračuje distanční způsob výuky na dálku.

Základním materiálem, ze kterého vycházíme, je metodický pokyn MŠMT z 30.4.2020, který posílám v příloze. Prosím všechny o jeho pečlivé pročtení a dodržování v něm uvedených pokynů, které se jich týkají.

Upřesňující komentář vedení střední školy:

Děkujeme za pochopení a věříme, že dodržování výše uvedených opatření přispěje k brzké normalizaci současného stavu.

PaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D.

Metodika MŠMT k provozu SŠMetodika MŠMT k provozu SŠ
Čestné prohlášení při vstupu do školyČestné prohlášení při vstupu do školy