FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaŠkolní autobus
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Čtvrtý nultý ročník 13.2.2016
Sportovně-turistický kurz
„Hudebka“ jezdí za hudbou
Volejbal - okres (dívky)
Lyžák - 3. ročníky
Turistika v Javorníkách
Konference k PIL Centru
Nultý ročník - II. setkání

Školní autobus   

Školní autobus jezdí denně na lince Púchov - Valašské klobouky - Vsetín.

Více než 50 studentů naší školy může i v letošním roce využívat pro ranní cestu do Vsetína i zpáteční cestu domů služeb školního autobusu. K vlastní přepravě studentů ze Slovenska, Kloboucka a Hornolidečska jsme se rozhodli nejen kvůli stále se zvyšujícímu počtu studentů z těchto regionů, ale především kvůli časovým i finančním komplikacím, které jim způsobovali stávající dopravci.

Autobus vyjíždí každé ráno v 6.45 z Púchova (parkoviště Rožák) a studenty doveze přímo ke Kostka škole cca v 7.50. Odpoledne pak odjíždí v pondělí, středu a pátek ve 13.30, v úterý a čtvrtek ve 14.30. Stejně jako v loňském roce jsou ceny přepravného stanoveny tak, aby byly pro naše studenty nižší než při použití veřejné hromadné dopravy.

Školní autobus však neslouží pouze ke každodenní přepravě studentů. Jeho komfortního vybavení i nadstandardní kapacity 60 míst využíváme i při přepravě na školní akce - adaptační pobyt v Itálii, tuzemské exkurze, školní výlety apod. Autobus je samozřejmě také možno si pronajmout, čehož využívají i jiné vsetínské školy.

 

Zastávky a časy ranního spoje

Púchov - parkoviště Rožák 06.45
Púchov, vieska - Bezdedov 06.50
Dohňany - aut. zastávka 06.55
Mestečko - pri krčme 06.58
Zárečie - pri kostole 07.00
Lúky - aut. zastávka 07.05
Dešná - 07.10
Lysá - 07.15
Lazy - zastávka u hlavní cesty 07.18
Valašské Klobouky-autobusové nádraží 07.25

Rozhraní pro evidenci jízdného naleznete zde: bus.kostka-skola.cz

K přihlášení do systému použijte studentské přihlašovací jméno a heslo stejné, jako do Bakalářů.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA