ÚvodKostka školaŠkolní autobus

Konference k PIL Centru
Nultý ročník - II. setkání

Školní autobus

Školní autobus jezdí denně na lince Púchov - Valašské klobouky - Vsetín.

Více než 50 studentů naší školy může i v letošním roce využívat pro ranní cestu do Vsetína i zpáteční cestu domů služeb školního autobusu. K vlastní přepravě studentů ze Slovenska, Kloboucka a Hornolidečska jsme se rozhodli nejen kvůli stále se zvyšujícímu počtu studentů z těchto regionů, ale především kvůli časovým i finančním komplikacím, které jim způsobovali stávající dopravci.

Autobus vyjíždí každé ráno v 6.45 z Púchova (parkoviště Rožák) a studenty doveze přímo ke Kostka škole cca v 7.50. Odpoledne pak odjíždí v pondělí, středu a pátek ve 13.30, v úterý a čtvrtek ve 14.30. Stejně jako v loňském roce jsou ceny přepravného stanoveny tak, aby byly pro naše studenty nižší než při použití veřejné hromadné dopravy.

Školní autobus však neslouží pouze ke každodenní přepravě studentů. Jeho komfortního vybavení i nadstandardní kapacity 60 míst využíváme i při přepravě na školní akce - adaptační pobyt v Itálii, tuzemské exkurze, školní výlety apod. Autobus je samozřejmě také možno si pronajmout, čehož využívají i jiné vsetínské školy.

Zastávky a časy ranního spoje

Púchov - parkoviště Rožák 06.45
Púchov, vieska - Bezdedov 06.50
Dohňany - aut. zastávka 06.55
Mestečko - pri krčme 06.58
Zárečie - pri kostole 07.00
Lúky - aut. zastávka 07.05
Dešná - 07.10
Lysá - 07.15
Lazy - zastávka u hlavní cesty 07.18
Valašské Klobouky-autobusové nádraží 07.25

Rozhraní pro evidenci jízdného naleznete zde: bus.kostka-skola.cz

K přihlášení do systému použijte studentské přihlašovací jméno a heslo stejné, jako do Bakalářů.