FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaHistorie školyKostka škola1994 - 1999
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Okresní kolo konverzace v NJ
2019-09-25 Středoškolský atletický pohár
Imatrikulace VŠ
3. nultý ročník
2019-11-08 Den otevřených dveří
Zatmění Slunce na hvězdárně
Horský triatlon - HC
Obhajoba ročníkových prací L3.A

1994 - 1999   

V srpnu 1994 byla nová školní budova slavnostně otevřena, záruka za úvěr tak přešla z města Vsetín na školu, která úvěr zajistila nově otevřenou budovou. V České republice tak začalo se vším všudy fungovat jedno z nejmodernějších školských zařízení vybavené kvalitní didaktickou technikou i zázemím pro sportovní a kulturní vyžití. Na jaře roku 1995 obdržel ředitel školy PaedDr. Karel Kostka z rukou místopředsedy vlády a ministra financí Ing. Ivana Kočárníka ocenění manažer roku 1994. Na podzim téhož roku pak zahájila škola mezinárodní činnost, v rámci které do současné doby vycestovalo již několik tisíc studentů na zahraniční odborné stáže, financované převážně z fondů Evropské unie a z rozpočtu školy.

První fáze výstavby dnešní budovy A - rok 1994

Základní studijní obor Podnikatel se zaměřením na řízení firem byl v druhé polovině devadesátých let postupně doplněn o možnost studia dalších tří zaměření - cestovní ruch, kapitálový trh a bankovnictví a v od roku 1999 informační technologie. Kromě tříd denní formy studia byly otevírány i dvouleté studium nástavbové a tříleté večerní. Významnou složkou spektra vyučovaných oborů byla možnost jednoletého intenzivního studia jazyků, realizované ve spolupráci s jazykovou školou.

Zakladatel školy Karel Kostka se často setkával se svým vzorem Tomášem Baťou

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA