FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaHistorie školyKostka škola2000 - 2003
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Beseda na téma Osobní rozpočet, dluhová past, oddlužení 4. 3. 2019
Mikulášská laťka
Maturity
Stáž v Itálii - Březen
Stáže Itálie, Řecko, Španělsko
Ples
Mladý umělec

2000 - 2003   

Přelom letopočtu byl rovněž přelomovým obdobím v životě školy. Stále se zvyšující počet studentů ze vzdálenějších míst Moravy již nedokázaly pojmout prostory internátu průmyslové školy a tak bylo přistoupeno k výstavbě vlastního domova mládeže. V roce 2001 schválilo zastupitelstvo města Vsetína ve prospěch školy odprodej sousedního pozemku za jasenickým potokem, na němž škola ještě téhož roku vybudovala nový moderní domov mládeže s kapacitou 105 míst, jídelnou s kapacitou 250 strávníků a sportovní halou s krytým tenisovým dvorcem.

Zájem o studium na Střední škole podnikání, bankovnictví a cestovního ruchu (tak zněl v té době oficiální název školy) i o ubytování na domově mládeže stále převyšoval kapacitní možnosti školy, a tak byla v roce 2003 vybudována další rozsáhlá přístavba školní budovy B, po které se zvedla kapacita domova mládeže na 160 míst a škola získala i několik dalších učeben a prostor pro výuku.

Únor 2002 - ocelová konstrukce haly na budově B je hotová

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ