FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaHistorie školyKostka škola2009 - 2013
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Vodák - Sázava
Průvodcovské zkoušky 09
Pyžamový den
Vyřazení absolventů
Přednáška polárníka pana Pavlíčka
Mikulášský turnaj
Exkurze do švýcarské banky UBS

2009 - 2013   

1. září 2009 byla zahájena výuka v nové přístavbě budovy A, kterou si vyžádal nárůst počtu tříd v nových studijních oborech a otevření druhé třídy mateřské školy. Studenti tak začali využívat speciální jazykové a počítačové učebny s dotykovými tabulemi, stupňovitou posluchárnu a také architektonicky zajímavě řešený výtvarný ateliér v prosklené střešní části budovy A. V souvislosti s přístavbou byla také provedena výrazná změna průčelí budovy A - mj. výměna luxfer za vakuová okna a nový barevný nátěr fasády.

Září 2009 - přístavba otevřena

1. září 2009 přineslo nejen otevření nových výukových prostor, ale také řadu změn ve vzdělávacím procesu. Ekonomicko-podnikatelská větev naší školy prošla zásadní obnovou. Obor „Podnikatel", dosud základní studijní obor, byl pedagogy školy pod vedením ředitele rozpracován v intencích státem určeného rámcového vzdělávacího programu „63-41-M/01 - Ekonomika a podnikání" do čtyř školních vzdělávacích programů, vycházejících z původních zaměření. Druhé desetiletí nového milénia jsme zahájili prvními maturitními zkouškami v oboru Pedagogické lyceum. Navzdory novým, složitějším podmínkám se státní maturitní zkoušku podařilo nejen všem úspěšně vykonat, ale potěšující bylo, že řada absolventů ihned pokračovala ve studiu na VŠ či našla své uplatnění v mateřských školách ve Vsetíně i okolí, což platilo i v dalších letech. První maturity dalších nových oborů připadly na rok 2013, kdy poprvé maturovali žáci šestiletého gymnázia a také inovovaného oboru Ekonomika a podnikání. Z první maturující třídy G6.A 75% absolventů maturovalo s vyznamenáním!

117 absolventů roku 2013

V roce 2012 byla uvedena do provozu školní autobusová linka z Púchova zajišťující pravidelnou každodenní dopravu našich žáků novým vlastním školním autobusem. I tento faktor jistě přispěl k tomu, že počet slovenských státních příslušníků studujících na Střední škole Kostka stoupl na 69 žáků.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ