ÚvodKostka školaO školeKostka školaAreál školyKostka školaBudova B

Lyžařský výcvik 2011
Stužkovací ples - P4.A
Fotbalový turnaj tříd 09
Maturitní skupinky 2017
Zertifikat Deutsch
Florbal dívky
I. nultý ročník 7.11.
Pětiboj

Budova B

Budova Domova mládeže má kapacitu přes 120 ubytovaných a vedle pokojů v ní najdeme recepci, jídelnu s výdejnou, dvě klubovny, posilovnu, klubovnu s patnácti počítači, hernu stolního tenisu, vychovatelnu, pokoj pro nemocné a ordinaci lékaře.

Díky výhodné poloze (50 metrů od budovy A), je v budově umístěno i několik učeben - kmenových i počítačových. Nově se také v suterénu budovy nachází redakce studentského Kostka rádia.

Budova je kompletně zasíťovaná, díky čemuž mají ubytovaní studenti přístup k Internetu i na svých pokojích.