PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace k nástupu na DM

Malování třídy P2.A
Piškvorky
Nultý ročník - I. setkání
ústní maturita
Stáž Itálie
Turistika v Javorníkách
Stužkovací ples - L4.A
2020-01-05 Lyžák 1. týden G4.A+L2.A

Informace k nástupu na DM

26.08.2022

Po příjezdu bude ubytovaný žák informován o přiděleném pokoji a uveden na pokoj. Nejdůležitější informace budou k dispozici na nástěnkách.

Všichni ubytovaní žáci prvních ročníků mají na 1. 9. 2022 zajištěnou stravu na celý den – snídani, oběd a večeři. Ostatní informace ohledně stravy jim budou poskytnuty na informační schůzce.

Pokoje jsou vybaveny postelemi včetně lůžkovin i povlečení, pracovními stoly s židlemi, skříněmi. Toaletní papír a sáčky do odpadkových košů poskytujeme my.

K dispozici je rovněž kuchyňka vybavená sporákem, troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Další lednice je i na patře DM.

Co s sebou?

• Věci pro osobní hygienu, včetně ručníku (ručníky neposkytujeme)

• Oblečení do školy i pro volný čas a sport, přezůvky

• Nádobí pro osobní potřebu na pokoji (nelze půjčovat nádobí z jídelny)

• Léky pro osobní potřebu

• Lze si přivézt vlastní polštářek, vlastní oblíbené povlečení, plyšáka, drobnosti na výzdobu pokoje apod.

• Potřeby do školy

Na první dny však doporučujeme pouze nejnutnější věci. Po návratu z Itálie si mohou ubytovaní postupně potřebné věci doplnit.

Na informační schůzce budou žáci o všem podrobně informováni, včetně možností výzdoby pokoje, používání elektrospotřebičů, organizaci DM apod.

Zakázané jsou jakékoliv druhy zbraní, návykové látky a vše, co je nějakým způsobem spojeno s otevřeným ohněm, nejsou povolena zvířata.