ÚvodKostka školaO školeKostka školaNázory absolventůKostka školaJakub Tomek

Mladý Umělec 2011
Ve škole i po škole
Třídní tabla 2015_2016
Florbal cup 5.11.2015
Praha L4.A 2017
Stáž - Chorvatsko
Turnaj ve fotbale 22.9.2010
Moravská Brána 2011

Jakub Tomek

vám z Bruselu vzkazuje:

"Když jsem nastoupil na Kostka školu, byl jsem vyděšený a nesmělý prvák. To jsem však ještě netušil, že se to během několika měsíců změní. Studium mě vždycky bavilo, ba co víc, takový přístup učitelů, pro které je samozřejmostí žákovi pomoct a „nakopnout" ho, by Kostce mohla závidět kdejaká střední. Jsem moc rád, že jsem na Kostku mohl chodit, protože mě naučila kriticky myslet a nebát se stát si za svým názorem, což většině lidí mé generace v dnešní době chybí.
Na začátku jsem psal, že jsem byl vyděšený a nesmělý. No a vidíte to. Tyto řádky píšu právě ze studijní stáže v Kanceláři zastoupení krajů v Bruselu. Citát Edmunda Burka mluví za vše: „Nikdo nedělá větší chybu, než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, nemá smysl."