ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNabídka uměleckých studií na ZUŠ Kostka

Nabídka uměleckých studií na ZUŠ Kostka

24.06.2018

Vážení rodiče, milí studenti,

dovolujeme si Vás informovat, že naše nově vzniklá  Základní umělecká škola Kostka, která zahájí svoji činnost 1. 9. 2018, nabízí studium i pro budoucí studenty SŠ Kostka.

Nabídka platí  jak pro začátečníky, tak pro studenty, kteří by rádi navázali na svá předešlá umělecká studia.

Nabízíme přijetí do literárně-dramatického oboru, kde otevíráme třídu přímo pro žáky SŠ Kostka, dále je možné přihlásit se na výtvarný obor, keramiku a do výuky pěveckého sboru pod vedením předního sbormistra Josefa Surovíka.

Zcela novou věcí je obor POČÍTAČOVÁ GRAFIKA zaměřená do umělecké tvorby za pomoci digitálních technologií. Jde o vektorovou a rastrovou grafiku, úpravu fotografií, digitální malbu, tvorbu propagačních materiálů a letáků, 3D grafiku, střih videa a postprodukci videomateriálů. Naučíte se tvořit trojrozměrné vizualizace, animace a filmové trikové efekty.

Žáci SŠ Kostka mají v Základní umělecké škole Kostka na předměty literárně-dramatického oboru, keramiku a pěvecký sbor slevu 50%, tzn. 1500 Kč/ročně.

Pokud byste měli zájem, prosím informujte nás na info@kostka-umelecka.cz nejpozději do konce června 2018.

Bližší informace  naleznete na  www.kostka-umelecka.cz

Za celý tým ZUŠ Kostka se na Vás těší Bazelová Kateřina - zástupkyně ředitele.