ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNejbližší kroky v přijímacím řízení.

2023-17-03 Lyžařský výcvik - druhý termín
Vsetínská noc 25.5.2018
Třídní tabla 2017_2018
Volejbal - okrsek dívky
Praktické maturity 09 (více - Rserver)
Sprachkurs Zethau
Fotogalerie prostor nové školní budovy

Nejbližší kroky v přijímacím řízení.

13.05.2024

Do 15. 5. 2024 nelze sdělovat výsledky přijímacího řízení, protože může ještě docházet k případným změnám ze strany CERMAT. Podpisy smluv o studiu budou probíhat ve velké aule školy a zúčastní se jich zákonný zástupce uchazeče ideálně i s přijatým uchazečem. Doporučujeme ke škole nezajíždět osobním vozem, ale vzhledem k vysokému počtu pozvaných využít nedalekého parkoviště u prodejny Albert či Kaufland.

Na jednání vedle samotného podpisu smlouvy vyplníte potřebné dokumenty pro školní matriku, dozvíte se podrobnosti o studiu a organizaci začátku školního roku. Budete mít možnost zaprotokolovat zdravotní, sociální či jiné důvody, které mohou mít vliv na studium. Zároveň Vám budou nabídnuty možnosti ubytování na domově mládeže. Předpokládaná délka jednání je 60 - 90 minut.

Přineste si s sebou, prosím, psací potřeby, občanský průkaz a cestovní pas studenta (jestliže byly vydány). Oproti minulosti již není třeba odevzdávat pasovou fotografii pro zřízení ISIC karty, ale každý přijatý uchazeč nám zašle do 10. 6. 2024 elektronicky foto svého obličeje před jednobarevným pozadím, stačí pořízení mobilním telefonem. K zařazení studenta do jazykové skupiny mějte připraven údaj o délce studia angličtiny a němčiny na ZŠ (případně jednoho jazyka, pokud zatím studoval pouze jeden).

Předběžně máme stanoveny časy podpisů smluv pro ekonomicko-podnikatelské obory na 9.00 hod., pro obor pedagogické lyceum 11.00 hod. a pro gymnázium a předškolní pedagogiku na 13.00 hod. Vzhledem k tomu, že pozváno bude více než 200 studentů a jakékoli změny mohou vést k narušení celého procesu, prosíme, abyste tyto časy respektovali. Děkujeme. Potvrzení či případné změny v uvedených časech budou uvedeny v pozvánce, termín je již definitivní.

Pokud máte jakékoli doplňující otázky k organizaci, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Hlavní kontaktní osobou je asistentka ředitele: Veronika Martinková, tel. 736 470 609, 571 415 832, email:martinkova.veronika@kostka-skola.cz