FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaStudijní programyKostka školaŽurnalistika, informatika a multimédiaKostka školaPodmínky přijetí
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Praha M4.A
Akademie II. - profi (více Rserver)
Podzimní florbalové turnaje
4. nultý ročník
Piškvorky
Florbalový turnaj - dívky
Exkurze gymplu v Olomouci
2020-02-05 Darování krve

Podmínky přijetí   

Průběh přijímacího řízení

  • Pro závazné přijetí ke studiu je nutné, aby zákonný zástupce uchazeče odevzdal či zaslal na adresu Střední školy Kostka, Pod Pecníkem 1666, 755 01 Vsetín, do 20. února 2024 vyplněnou závaznou přihlášku ke studiu.
  • Podrobnější údaje ke způsobu podání přihlášky jsou zveřejněny v kritériích přijímacího řízení, která jsou zveřejněna na stránkách naší školy vždy nejpozději k 31. 1. školního roku, ve kterém přijímací řízení probíhá.
  • Pro tento obor není nutno dodat potvrzení lékaře o způsobilosti ke studiu.
  • Jednotnou přijímací zkoušku z českého jazyka a matematiky musí uchazeči o tento obor vykonat v termínech určených MŠMT. Více informací o jednotné přijímací zkoušce naleznete na stránkách realizátora zkoušky - CERMATu zde.
  • Ačkoli jednotná přijímací zkouška není v souladu s filozofií naší školy, musíme ji na základě vyhlášky ministerstva školství uskutečnit stejně, jako všechny ostatní střední školy, a zařadit do přijímacího řízení. Její výsledky zahrneme do přijímacího řízení v minimálním zákonném rozsahu, tj. 60 % z celkového dosažitelného počtu bodů.

  • Uchazeči, kteří nejsou občany České republiky a získali předchozí vzdělání v zahraniční škole, nekonají jednotnou zkoušku z předmětu Český jazyk a literatura na základě žádosti přiložené k přihlášce. Uchazeč je do výsledného pořadí zařazen dle redukovaného pořadí, které vytvoří ředitel školy na základě lepšího výsledku bodového hodnocení v případě jednotné přijímací zkoušky z matematiky.
  • Střední škola Kostka uspořádá pro uchazeče o studium předzkouškové kurzy, jejichž smyslem je příprava na jednotné přijímací zkoušky z matematiky a z českého jazyka. Organizace i termíny budou zveřejněny na školním webu v aktualitách.
  • Ředitel školy zveřejní výsledky přijímacího řízení ve škole a na školních webových stránkách. Úspěšně přijatí uchazeči obdrží po vyhlášení výsledků pozvánku k podpisu smlouvy o studiu.

 

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

 

IROP

 

OP JAK

 

 

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Kalendář akcí

červen 2024
 
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
 30