FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaO školeKostka školaPracovníci školyKostka školaVychovatelé DM
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Volejbal - okrskové kolo dívky 25.10. 2018
Přespolní běh krajské kolo 4.10.2018
Maturitní fotky
Černý den
Halloween
Maturitní ples 2016
Projekt "ruce" v pedagogickém lyceu

Vychovatelé DM   

Domov mládeže řídí ředitel školy. Ten stanovuje pracovníkům jejich pracovní úvazek a pracovní náplň. Společně s vedoucí domova mládeže organizuje provoz DM - vydává vnitřní řád, režim dne a zabezpečuje školení BOZP a PO pro žáky a pedagogické pracovníky. Plnění těchto úkolů zajišťuje vedoucí domova mládeže. Vedoucí domova mládeže spolu s vedením školy schvaluje žádosti o ubytování a případné změny smluv o ubytování (přerušení, předčasné ukončení). Vedoucí domova mládeže rovněž spolupracuje s vedením školy v oblasti hospodářské a ekonomické.

Přímou pedagogickou činnost vykoná 5 vychovatelů s odbornou kvalifikací. Vychovatelé zajišťují plnění úkolů v oblasti výchovné, zájmové, hospodářské, ekonomické  a rovněž spolupracují s vedením školy a ostatními pedagogickými pracovníky. Evidují veškerou dokumentaci studentů a dokumentaci DM. Organizují volnočasové aktivity a spolupracují s ostatními pracovníky školy jak za účelem kvalitního využití volného času, tak v rámci péče o studenty svých výchovných skupin.

 

Bc. Hana Kadulová
 
Profese: vychovatelka
Bc. Ctibor Kocarev
 
Profese: vychovatel
Kateřina Kučerová
 
Profese: vychovatelka
Vlasta Mirošová
 
Profese: vychovatelka
Magda Ondrová
 
Profese: zástupce pro mimoškolní činnost
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA