FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaStudijní programyKostka školaŽurnalistika, informatika a multimédiaKostka školaProfil absolventa
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
P1.A na kurzu stolování a etikety
1. Nultý ročník - G.J.
Nultý ročník III. setkání
Okrskové kolo ve florbalu chlapců
Memoriál Katky Bělíkové
Poslední zvonění
Karlovice listopad
Sportovní kurz tříd P3.A+P3.B

Profil absolventa   

Obor reaguje na současné nejmodernější trendy a spojuje ve svém odborném zaměření do jednoho celku žurnalistiku, informační technologie, informační systémy a multimediální disciplíny.

V oblasti multimediální zahrnuje tvorbu psaného i audiovizuálního obsahu napříč digitálními i klasickými sdělovacími prostředky. Absolvent ovládá jak vyjadřování písemnou a slovní formou, tak sdělení prostřednictvím digitální fotografie, audio i video příspěvků a reportáží. Umí pracovat s příslušným software i audiovizuální technikou, včetně práce ve photoshopu, při natáčení a střihu videa apod. Zná teorii komunikace a je připraven pracovat na pozici redaktora, novináře, reportéra v novinách, v rádiu a v televizi, nebo jako produkční a specialista PR.

V oblasti informačních technologií je kvalifikován pro činnosti související s používáním výpočetní techniky, orientuje se v hardwarových parametrech počítačů i síťových prvků, umí pracovat s počítačovou grafikou, vytvořit a spravovat blog, firemní web, databáze či internetový obchod. Pronikne do problematiky cloudových technologií a je pokročilým uživatelem prostředků ICT se základní znalostí síťové problematiky a moderních internetových technologií.

Obor je skvělou průpravou na vysokoškolská studia fakult zaměřených na žurnalistiku, informatiku, výpočetní techniku a marketingové komunikace.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA