FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaStudijní programyKostka školaUčitelství pro mateřské školyKostka školaProfil absolventa
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Dětský den - M1.A 5. 6. 2019
Ingolstadt_Vsetín
Červený den
Volejbalové turnaje
Výtvarné práce M2.A - Běh života
P4.A v Praze
Stáž Španělsko

Profil absolventa   

Obor „Předškolní a mimoškolní pedagogika" je určen uchazečům, které baví práce s dětmi předškolního věku či organizování volnočasových aktivit pro mladší spolužáky a vrstevníky a chtěli by se těmto činnostem věnovat v budoucnu jako své profesi.
Absolvent oboru získá kvalifikaci pro profese učitel mateřské školy, vychovatel ve školní družině nebo školském ubytovacím zařízení a uplatní se také jako pracovník v zařízeních pro zájmové vzdělávání, zejména ve střediscích volného času. Absolvent se uplatní také ve vybraných neškolských zařízeních, např. sociálních, zdravotnických, zájmových, kde se pro výkon výchovné a vzdělávací činnosti vyžaduje pedagogická způsobilost.

Odborné profilující kompetence absolventa

Absolvent se vyznačuje širokou škálou pedagogických kompetencí, které spočívají v odborných znalostech pedagogiky, psychologie a didaktik, pedagogických schopností a praktických pedagogických dovedností a dovedností komunikačních. Vedle toho dále specifickými dovednostmi pěveckými, znalostí hry na hudební nástroj, dovednostmi výtvarného vyjadřování, pohybovou obratností a kultivovaností.

 

Soubory ke stažení

Profil absolventa - ŠVP Učitelství pro mateřské školy a vychovatelství (plné znění)Profil absolventa - ŠVP Učitelství pro mateřské školy a vychovatelství (plné znění)
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ