ÚvodKostka školaAktualityKostka školaAktuální informace k přijímacím zkouškám NANEČISTO

Sprachkurs Zethau
Lyžák
Maturity_09 - den 1
Itálie
Mikulášské hrátky
Časopis roku
Pasování třeťáků

Aktuální informace k přijímacím zkouškám NANEČISTO

Milí přátelé,

dovolte mi vás pozdravit z Kostka Školy na základě Vaší přihlášky k sobotnímu cvičnému testování z matematiky a českého jazyka. Jsme rádi, že jste přijali naši nabídku k účasti a věříme, že to pro vás bude užitečně strávené dopoledne. Pár slov k organizaci.

Doprovázející rodiče nemusí být přítomni, dozor nad účastníky je zajištěn. V případě, že budete chtít počkat ve škole, budete mít možnost prohlídky výukových prostor naší školy s doprovodem.

Tolik základní informace a těšíme se na viděnou v sobotu!

Za vedení školy

Mgr. Karel Sívek, zástupce ředitele