ÚvodKostka školaAktualityKostka školaAktuální informace k přípravným kurzům

Pedagogická diagnostika v praxi M3.A 29.1.2019
Berlín
Seznamovací stáž 1.ročníků - Itálie
Halloween 2017
Pasování maturantů 26.4.2018
L4.A v Praze
Kostka ples
Třídní tabla 2015_2016

Aktuální informace k přípravným kurzům

19.02.2019

Vážení přátelé,

děkujeme Vám za zájem o účast v našem kurzu. Tak jak jsme slíbili, v textu e-mailu níže Vám posílám upřesňující informace k vlastní přípravné části, která začíná tento čtvrtek 21.2.2019 od 15 hodin. Žáci z devátých tříd budou mít 90minutový blok českého jazyka, sedmáci 90minutový blok matematiky. V dalším týdnu - 28.2.2019 - výuka nebude (jarní prázdniny), a znovu se sejdeme 7.3.2019, kdy budou mít matematiku deváťáci a český jazyk sedmáci.

Čtvrteční výuka proběhne v přízemních třídách budovy B - vstup opět z parkoviště za jasenickým potokem.

Termíny a stručný předběžný plán navazujících lekcí je uveden v textu e-mailu níže. Připomínáme, že je možné absolvovat jen vybraná setkání a také je možnost se zapojit i bez předchozího absolvování vstupních testů.

Plán lekcí pro deváťáky

Plán lekcí pro sedmáky