ÚvodKostka školaAktualityKostka školaBeseda o fair trade se seniory

Florbal cup
Lyžák - G4A, P2.A, P2.B
Imatrikulace VŠ
Vánoční volejbal
Florbal Challege a okrsek dívky
Florbal - okres dívky 5.2.2019
Výtvarný kurz lycea

Beseda o fair trade se seniory

31.05.2019

Studenti G1.A se v úterý 28. 5. 2019 vydali v rámci Vsetínských dnů pro fair trade do Klubu seniorů na Rybníky. Popovídali si s nimi o myšlenkách F-T, o své cestě za titulem Fairtradová škola a společně si dali dobrou kávu,kterou nabídla LÍSKA, z.s..

Za aktivitu patří poděkování: Tince Koutné, Terce Ježkové, Vanese Rovenské a Simoně Šarmanové.

Akce proběhla pod záštitou a za koordinace LÍSKY, z. s., stejně jako většina dalších květnových akcí na podporu fair trade.

Beseda o fair trade se seniory