FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaHlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Soutěž TEA školní kolo
Berlín - Exkurze
Praha
Florbal - okres dívky 5.2.2019
Školní kolo soutěže v anglické konverzaci
Recitační soutěž 1.3.2016
Nultý ročník I. 2013-2014
Španělsko - Jaro

Hlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"   

24.10.2018

Chcete vědět, co právě dělají naše děvčata, která vloni úspěšně zakončila svá středoškolská studia Předškolní a mimoškolní pedagogiky? Povětšině zase studují ;-)

Aneta Salitrníková: „Na Univerzitě Tomáše Bati studuji Učitelství pro 1. stupeň Základní školy. Tenhle obor jsem si vybrala, protože mě baví práce se staršími dětmi. Baví mě na tom to, že při téhle práci se budu neustále vzdělávat."

Barbora Kopčanová, Tereza Dědková a Marie Kunetková: „Na Kostka škole jsme studovaly obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, ve kterém dále pokračujeme na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, protože nás baví pracovat s dětmi předškolního věku. Naše fakulta sídlí v nově postavené budově, která je pojata v moderním stylu. Těšíme se, co nás na našem oboru ještě čeká."

Veronika Švachová: "Ihned po dokončení střední školy Kostka jsem začala pracovat v Mateřské škole ve Valašských Kloboukách. Učím heterogenní třídu, tedy děti od 3 do 6 let. Jsem velmi spokojená a hodně příprav a rad si beru ze střední školy. Dále vedu taneční kroužek "disko dance" v Brumově - Bylnici, kde tancují děti od 4 do 18 let. Máme 80 tanečníků. Tahle práce s dětmi mě moc baví a naplňuje, proto jsem ráda, že mám možnost vést kroužek i pracovat v MŠ. Někdy se přijedu za Vámi podívat."

Studentky Adéla Adámková, Miroslava Macháčková a Tereza Kubláková se hlásí z Vysoké školy Palackého v Olomouci. "Své studium jsme zahájily praxí, pozdním vstáváním a polévkami ze sáčků. Navštívily jsme nejednu hospodu a žádnou knihovnu. Naštěstí zkouškové začíná až v prosinci... Za chvíli nám začíná přednáška, proto KONEC HLÁŠENÍ."

 

 

 

Hlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"
Hlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"
Hlásí se nám naše letošní absolventky "mateřinek"
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA