FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaInformace k adaptačnímu pobytu v Itálii.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Praha G6.A
Okresní kolo konverzace v NJ
Noví studenti v Itálii
Otevírání nové školní budovy
Volejbal - okrskové kolo dívky 25.10. 2018
Poslední zvonění P4.B + P4.C
Praha - exkurze G2.A

Informace k adaptačnímu pobytu v Itálii.   

10.08.2021

Zatím nemá smysl řešit nebo rozhodovat, jak to bude s testováním a s podmínkami výjezdu do zahraničí. Jsme v kontaktu s hygieniky, ale až na konci srpna uvidíme, jaká bude aktuální epidemiologická situace a jaké budou platné předpisy. Podle nich se zařídíme a doufáme, že se akce uskuteční v rozsahu a v termínech, které jsme naplánovali. Podrobné informace obdrží rodiče na zahajovací třídní schůzce 1. 9. 2021, na kterou již obdrželi e-mailem pozvánku. Pokud by cokoli důležitého bylo známo dříve, budeme studenty a rodiče ihned informovat prostřednictvím elektronické pošty a samozřejmě bychom informaci zveřejnili i na školním webu. Předpokládáme, že o případnou povinnost testování se postará škola.

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA