FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNadále pokračuje distanční výuka - aktualizované sdělení.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Exkurze gymplu v Olomouci
Vsetínské vrchy - G5.A
Florbal Challege a okrsek dívky
2020-09-02 Vltava
Poslední zvonění P4.B + P4.C
3. nultý ročník
Anglie - Londýn
Stáž v Anglii

Nadále pokračuje distanční výuka - aktualizované sdělení.   

27.02.2021

Epidemiologická situace se bohužel zhoršuje, a tak přijala vláda očekávané rozhodnutí - od pondělí se běžná prezenční výuka nezahájí a budeme se opět vzdělávat na dálku. Pravidla budou upravena další vyhláškou ministerstva školství, kterou bychom měli v řádu dnů obdržet, nicméně pro jistotu zveřejňujeme stručnou informaci, kterou již dostal každý student/studentka do své e-mailové schránky:

 

Milí studenti,

vzhledem k tomu, že se mění epidemiologická situace a v kontextu s ní jsou přijata ze strany vlády ČR nová pravidla, musíme se jim i my přizpůsobit. Od příštího týdne (od 1. 3. 2021) tedy platí:

 

1) Výuka

probíhá nadále ve stejném režimu jako doposud, tedy distančně. Od 1. 3. 2021 do školy proto nenastupují žádní studenti, ani ti z maturitních ročníků.

2) Doklasifikační zkoušky

nebudou od příštího týdne probíhat prezenční formou ve škole, ale vaši vyučující/zkoušející si s vámi domluví nový termín zkoušky, případně ji změní na online zkoušení. O všem vás budou včas informovat.

3) Konec doklasifikačního období, 

který byl stanoven na konec března (31. 3. 2021) se pravděpodobně posune (budeme se řídit pokyny ministerstva školství). O prodlouženém termínu vás budeme včas informovat.

4) Jarní prázdniny 

proběhnou v týdnu 8. - 14. 3. 2021. V této době výuka neprobíhá, máte volno!S dalšími informacemi se na vás budeme průběžně obracet v souladu s tím, jak nás o případných změnách bude informovat ministerstvo školství.

 

Přejeme vám v těchto těžkých dnech pevné nervy, trpělivost, optimismus a hlavně zdraví.

Těšíme se na vás ve škole, snad se toho už v dohledné době dočkáme. Držte se!

 

Vedení školy.

 

1. 3. 2021

Aktualizace výše uvedeného sdělení,

kterým upřesňujeme informace týkající se výuky v období měsíce března. 

Poté, co nám dnes byly doručeny aktuální informace a pokyny z Ministerstva školství, sdělujeme, že studenti mohou nadále docházet do školy na individuální konzultace a také na doklasifikační zkoušky. Doklasifikační zkoušky lze tedy konat podle původního rozpisu, není nutné prodlužovat zkušební období. 

Pokud existuje závažný důvod, proč se ke zkoušce nemůžete dostavit, sdělte nám ho. Každý případ budeme posuzovat individuálně. Počítáme například s tím, že studenti ze Slovenska budou o prodloužení doklasifikačního období žádat.

Samozřejmě existuje i krajní možnost, že se rozhodnete zkoušku nekonat (respektive se k ní nedostavit). V tomto případě budete mít v hodnocení za první pololetí mít i nadále "N", ale v následujícím pololetí, nejpozději do konce klasifikačního období za 2. pololetí, budete muset prokázat i znalosti za 1. pololetí.

 

Pokud budete potřebovat dané informace upřesnit, neváhejte se na nás obrátit.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA