ÚvodKostka školaAktualityKostka školaKrajské kolo astronomické olympiády

Anglie - Hastings 2012
Nultý ročník - II. setkání
Matematický klokan 2016
Vánoční volejbalový turnaj
Ingolstadt_Vsetín
Stužkovací ples - P4.B
Lyžařský výcvik 2011
Plavecká soutěž měst 2.10.2018

Krajské kolo astronomické olympiády

20.01.2020

Milí studenti, přinášíme informace postupujícím do krajského kola astronomické olympiády, a to třídám: G1, G2, G3, G4

Jak má postupovat soutěžící při řešení krajského kola v kategorii CD, EF a GH...u nás třídy G4, G3, G2, G1

online přehledový test - se řeší na adrese http://olympiada.astro.cz/korespondencni,

Přihlašovací údaje Vám předá paní učitelka Hrubá ve FYZICE.

Řešení online testu je možné do 25. 3. 2020.

-pozorovací nebo praktická úloha - se řeší písemně doma. Časový limit není stanoven. Řešení je nutné odevzdat učiteli na začátku prezenční části,

-teoretické úlohy korespondenční části - se řeší písemně doma. Časový limit není stanoven. Řešení je nutné odevzdat učiteli na začátku prezenční části.

Prezenční část: dostavit se 23. 3. 2020 ve stanovený čas do učebny, kde se koná prezenční část (budete informováni),

časový limit na vyřešení úloh bude 90 minut v kategoriích EF a GH a 150 minut v kategorii CD.

Těšíme se na Vás

Krajské kolo astronomické olympiády