FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaMasarykovy narozeniny
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Florbal - okrsek muži
Anglická snídaně třídy P3.A
Mikulášské hrátky
Stáž ve Španělsku 2009
Fotbal na umělém hřišti
Poslední zvonění
Sportovní den 29.6.2010
Švýcarsko

Masarykovy narozeniny   

07.03.2019

Připomněli jsme si narozeniny TGM.

Společně s obyvateli města Vsetína, zástupci města i společenských organizací jsme si připomněli 169 výročí narození československého státníka, politika, filozofa, sociologa a pedagoga, prvního prezidenta Československé republiky, Tomáše Garrigue Masaryka - tedy jak mu všichni přátelsky a se znalostí věci říkáme - TGM.

Za Město Vsetín položili kytice starosta Jiří Růžička, místostarostka Simona Hlaváčová a místostarosta Pavel Bartoň. Také za naši školu jsme položili kytici a zapálili svíčku u Masarykova pomníku před ZUŠ Vsetín, na Palackého ulici.

Děkujeme studentům, kteří věnovali svůj volný čas a přidali se k desítkám dalších lidí, kteří si stále připomínají osobnost TGM, byli to: Kristina Koutná a Dennis Muijsenberg (G1.A), Lukáš Manina (P1.A), Sára Rejková (P2.B), Mária Jánošíková a Veronika Taranová  (G4.A).

Masarykovy narozeniny
Masarykovy narozeniny
Masarykovy narozeniny
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA