ÚvodKostka školaAktualityKostka školaMasarykovy narozeniny

Švýcarsko

Masarykovy narozeniny

07.03.2019

Připomněli jsme si narozeniny TGM.

Společně s obyvateli města Vsetína, zástupci města i společenských organizací jsme si připomněli 169 výročí narození československého státníka, politika, filozofa, sociologa a pedagoga, prvního prezidenta Československé republiky, Tomáše Garrigue Masaryka - tedy jak mu všichni přátelsky a se znalostí věci říkáme - TGM.

Za Město Vsetín položili kytice starosta Jiří Růžička, místostarostka Simona Hlaváčová a místostarosta Pavel Bartoň. Také za naši školu jsme položili kytici a zapálili svíčku u Masarykova pomníku před ZUŠ Vsetín, na Palackého ulici.

Děkujeme studentům, kteří věnovali svůj volný čas a přidali se k desítkám dalších lidí, kteří si stále připomínají osobnost TGM, byli to: Kristina Koutná a Dennis Muijsenberg (G1.A), Lukáš Manina (P1.A), Sára Rejková (P2.B), Mária Jánošíková a Veronika Taranová  (G4.A).

Masarykovy narozeniny