FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNávrat studentů do škol
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Praktické maturity
2019-12-17 Konverzační soutěž NJ
Lyžák 2. týden L2.A+P2.B
Jarní galerie 2020
Anglie - Oxford
Úvodní stáž studentů - Itálie 2011
Nultý ročník III. setkání

Návrat studentů do škol   

20.11.2020

 

Milí studenti.

Jistě jsme všichni rádi, že se poněkud uvolňují některá protiepidemická opatření, což ve svém důsledku znamená i postupný návrat studentů do škol. Nicméně organizace výuky v příštím týdnu (tj. 23. - 27. 11.) ještě pro většinu tříd neznamená změnu - pokračuje distanční výuka v nezměněné formě. Do školy však od středy 25. 11. 2020 nastoupí maturitní ročníky, a v dalším týdnu od 30. 11. nastoupí do školy ještě třída G2.A.

Níže uvádíme několik organizačních informací:

1) Výuka bude probíhat podle platného rozvrhu, za dodržování všech platných hygienických opatření.

2) Budou využívány kmenové učebny na budově A, případně odborné učebny na budově C.

3) Tělesná výchova ve třídách P4.A, P4.B a G6.A nebude probíhat v uzavřených prostorách (v tělocvičně), ale bude stanoven náhradní program, který bude upřesněn podle počasí, případně požadavku jednotlivých vyučujících.

4) Tělesná výchova ve třídách M4.A a L4.A bude probíhat podle rozvrhu, protože tento předmět patří do tzv. "naplňování vzdělávacího programu."

5) Stravování bude zajištěno ve školní jídelně. Nabízet se bude pouze jedno jídlo. Je nutné si ho včas objednat, nejlépe v pondělí. Objednávkový terminál bude v provozu od pondělního rána.

6) Doprava studentů ze Slovenska bude zajištěna školním autobusem, případně mikrobusem. - Pravděpodobně se na vás ještě obrátíme s dotazem, jestli byste školní dopravu využili.

Těšíme se na vás, a snad i vy na nás!!!

Tým učitelů Kostka školy.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA