ÚvodKostka školaAktualityKostka školaNávrat studentů do škol od 10. 5. 2021.

Halloween 2010
Florbal
Lyžák 1. týden G4.A+M2.A+P2.A
L4.A v Praze
Zasedání k VŠ
Florbal Challenge
Výtvarný kurz lycea
Nultý točník - III. setkání

Návrat studentů do škol od 10. 5. 2021.

07.05.2021

Již jsme obdrželi oficiální vyrozumění ministerstva školství, které umožňuje osobní přítomnost studentů nižšího stupně šestiletého gymnázia ve školách. Znamená to, že studenti třídy G2A od pondělka 10. 5. 2021 nastoupí v 8.00 hod. do školy k denní prezenční výuce. Z důvodu ochrany zdraví bude zatím jejich kmenovou učebnou třída A 211 v prvním patře na budově A (dosud P2A), která je prostorná a umožní větší rozestupy mazi studenty.

V pondělí ráno po příchodu do školy musí studenti počítat s tím, že se podrobí antigennímu testování.

Vzhledem k tomu, že nemůže být v provozu školní autobus, prosíme studenty ze Slovenska, aby se do školy dopravili vlastní nebo veřejnou dopravou. Děkujeme.