ÚvodKostka školaAktualityKostka školaPozvánka na přednášku prof. MUDr. Cyrila Höschla, DrSc., FRCPsych.

Rozloučení s Markusem Mintonem
Stužkovací ples - MIX
Obhajoba ročníkových prací L3.A
Exkurze do Osvětimi 09
Paměťová olympiáda
Zertifikat Deutsch
Slavnostní otevření redakce YCube
Den kníráčů - Movember 2018

Pozvánka na přednášku prof. MUDr. Cyrila Höschla, DrSc., FRCPsych.

15.09.2020

V sobotu 19. září 2020 proběhne ve velké aule přednáška prof. MUDr. Cyrila Höschla, DrSc., FRCPsych. Pan profesor je český psychiatr, popularizátor vědy a vysokoškolský pedagog.

Po sametové revoluci byl prvním svobodně zvoleným děkanem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (1990–1997) a v období 1997–2003 pak působil ve funkci proděkana pro reformu studia téže fakulty. Od roku 1990 je přednostou Psychiatrické kliniky 3. LF UK v Praze a ředitelem Psychiatrického centra Praha, jež se od roku 2015 transformovalo v Národní ústav duševního zdraví v Klecanech.

Přednáška na téma „Stres, naučená bezmocnost a deprese“ začíná v 13.00 hod. a její ukončení předpokládáme v 14.30 hod.

Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR a nařízením spojeným s protiepidemickými opatřeními bude účast umožněna maximálně jednomu stu účastníků, kteří musí být vybaveni rouškami.