ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSlavnostní promoční ceremoniál na naší vysoké škole proběhl o minulém víkendu.

Praha - L4.A
Školní kolo Chemické olympiády 11.3.2019
Stáž Řecko Kréta říjen 2008
Výtvarné práce M2.A - Romantismus
Florbal cup
Piškvorky
Konverzační soutěž AJ 2017
Pavlovské vrchy 1.10.2018

Slavnostní promoční ceremoniál na naší vysoké škole proběhl o minulém víkendu.

25.09.2021

V naplněném sále sledoval tradiční vysokoškolskou ceremonii povolený počet příbuzných, kteří přišli podpořit své blízké a vyjádřit jim uznání za dosažený úspěch - obdržení vysokoškolských diplomů po náročném studiu, řádném složení státních závěrečných zkoušek a obhájení bakalářských a diplomových prací.

A protože život jde dál, za účasti rektora a vedení vysoké školy proběhne už následující víkend 2. 10. 2021 slavnostní imatrikulace nových studentů bakalářských a magisterských oborů na vsetínském zámku, tedy studentů, kteří nastupují ke svému prvnímu akademickému roku.