PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK

ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSpolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci

Třídní tabla 2008_09
Maturitní skupinky
Mikulášský turnaj
Praktické maturity
2022-03-20 Lyžák - 3. týden
Vánoční turnaj tříd 17. 12. 2019
Španělsko - podzim
ZOO Lešná 2018

21.10.2022

V rámci Centra celoživotního vzdělávání, v projektu na podporu začínajících a budoucích učitelů, proběhly na naší škole 20. a 21.10.2022 vzdělávací programy vedené Mgr. et Mgr. Kateřinou Valchářovou, Ph.D., která pracuje na Katedře primární a preprimární pedagogiky Univerzity Palackého v Olomouci.

Na základě vlastní zkušenosti, ale i legislativních, odborně teoretických a praktických požadavků, nastínila studentům oboru Pedagogického lycea a Předškolní a mimoškolní pedagogiky problematiku diagnostiky (nejen) v mateřské škole.

Studentky a studenti zapojení do akce získali osvědčení o vzdělávání (budoucích) pedagogických pracovníků podepsané děkanem univerzity. Snad si také uvědomili, že celoživotní vzdělávání je krásným údělem každého učitele.

Paní Kateřina Valchářová je absolventkou naší školy a na své studium vzpomíná velmi ráda. Kromě výuky v rámci vzdělávacího programu také nastínila studentům svou cestu do akademického světa a mnohé tím inspirovala a povzbudila v jejich úsilí.

logo2.
PrednáskaUPOL (9)