FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaSpolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Třídní tabla 2008_09
Maturitní skupinky
Mikulášský turnaj
Praktické maturity
2022-03-20 Lyžák - 3. týden
Vánoční turnaj tříd 17. 12. 2019
Španělsko - podzim
ZOO Lešná 2018

Spolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci   

21.10.2022

V rámci Centra celoživotního vzdělávání, v projektu na podporu začínajících a budoucích učitelů, proběhly na naší škole 20. a 21.10.2022 vzdělávací programy vedené Mgr. et Mgr. Kateřinou Valchářovou, Ph.D., která pracuje na Katedře primární a preprimární pedagogiky Univerzity Palackého v Olomouci.

Na základě vlastní zkušenosti, ale i legislativních, odborně teoretických a praktických požadavků, nastínila studentům oboru Pedagogického lycea a Předškolní a mimoškolní pedagogiky problematiku diagnostiky (nejen) v mateřské škole.

Studentky a studenti zapojení do akce získali osvědčení o vzdělávání (budoucích) pedagogických pracovníků podepsané děkanem univerzity. Snad si také uvědomili, že celoživotní vzdělávání je krásným údělem každého učitele.

Paní Kateřina Valchářová je absolventkou naší školy a na své studium vzpomíná velmi ráda. Kromě výuky v rámci vzdělávacího programu také nastínila studentům svou cestu do akademického světa a mnohé tím inspirovala a povzbudila v jejich úsilí.

 

Spolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci
logo2.
Spolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci
PrednáskaUPOL (9)
Spolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci
logo-akce.
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘIHLÁŠKA NULTÝ ROČNÍK