FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVzhůru k výškám - aneb exkurze třídy P1.B
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Konverzační soutěž AJ 2017
Osvětim
Daruj krev s (Karlem) Kostkou
Memoriál Katky Bělíkové
Sprachkurs Zethau
Vánoční večírek
Volejbal - okres (dívky)

Vzhůru k výškám - aneb exkurze třídy P1.B   

27.06.2019

 

Vzhůru k výškám! 

P1.B si jako třídní exkurzi vybrala cestu do Králíků a odtamtud rovnou k výškám na stezku v oblacích. V pondělí 10. června 2019 jsme vyrazili ze Vsetína, přes Olomouc až do krásných Králíků, našli naše ubytování, dali si oběd a po odpočinku jsme se vydali do Dolní Morovy na Stezku v oblacích. Lanovkou jsme vyjeli nahoru, poté jsme prošli lesní cestou přímo k velké železné konstrukci, která se táhla až vzhůru k výškám. Na vrcholu jsme seděli v síti, pod kterou byl 60metrový spád. Někteří z nás se báli, ale třídní fotku tam máme všichni. Odpoledne jsme strávili grilováním a posedáváním u našich apartmánů. Večer byl velice „poklidný”. Druhý den jsme tak nějak vstali z postelí, nasnídali se a vyrazili do Muzea opevnění – Dělostřelecké tvrze Hůrka. Téměř dvouhodinová prohlídka byla více jak 50 metrů podzemí, a tak hodně z nás mrzlo jen v kraťasích. Ale všichni jsme přežili a výlet jsme si i tak ve velkém vedru užili. 

Za studenty P1.B Veronika Skálová

 

Vzhůru k výškám - aneb exkurze třídy P1.B
Vzhůru k výškám - aneb exkurze třídy P1.B
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA