ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVzhůru na Olymp!

Nultý ročník - 3. setkání
2019-12-12 Vánoční jarmark
florbal dívky
Ve škole i po škole
Třídní tabla 2010/2011
ústní maturita
Předávání maturitních vysvědčení 13. 6.
ZOO Lešná 2018

11.12.2019

Vzhůru na Olymp!

Nešplhali jsme ale na řecké pohoří, nýbrž pomyslně ve stupních znalostí ekonomiky. Ekonomická olympiáda se uskutečnila v naší škole dne 11. 12. 2019. Šlo o školní kolo soutěže, kterou pořádá Institut ekonomického vzdělávání (www.inev.cz). Institut vytváří zázemí pro studium a výuku ekonomie na středních školách. Snaží se tak propojovat střední školy, univerzity a firmy.

Školního kola olympiády se zúčastnilo 50 studentů. Absolvovali elektronický test s dobou trvání 40 minut, přičemž každý student zpracovával jiné zadání. Pro postup do krajského kola bylo třeba dosáhnout alespoň 50%ní úspěšnosti.

Těšíme se na oznámení výsledků školního kola; to budeme znát vítěze, kteří postoupí do kola krajského. Ekonomii a ekonomice zdar!

Leona Fabiánová a Jana Kostelníková