ÚvodKostka školaAktualityKostka školaVzhůru na Olymp!

Studentské prezidentské volby
KOSTKAR 2009
Průvodcovské zkoušky 09
Vyřazení absolventů
Stáž ve Španělsku 2011
Průvodcovské zkoušky
Matematický klokan 2016
Třídní tabla 2015_2016

11.12.2019

Vzhůru na Olymp!

Nešplhali jsme ale na řecké pohoří, nýbrž pomyslně ve stupních znalostí ekonomiky. Ekonomická olympiáda se uskutečnila v naší škole dne 11. 12. 2019. Šlo o školní kolo soutěže, kterou pořádá Institut ekonomického vzdělávání (www.inev.cz). Institut vytváří zázemí pro studium a výuku ekonomie na středních školách. Snaží se tak propojovat střední školy, univerzity a firmy.

Školního kola olympiády se zúčastnilo 50 studentů. Absolvovali elektronický test s dobou trvání 40 minut, přičemž každý student zpracovával jiné zadání. Pro postup do krajského kola bylo třeba dosáhnout alespoň 50%ní úspěšnosti.

Těšíme se na oznámení výsledků školního kola; to budeme znát vítěze, kteří postoupí do kola krajského. Ekonomii a ekonomice zdar!

Leona Fabiánová a Jana Kostelníková