FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaZahraniční exkurze a stáže.
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
3. nultý ročník
2019-11-08 Den otevřených dveří
Stáž ve Španělsku 2009
2019-10-21 Piškworky
Piškvorky
Basketbalový turnaj
Španělsko
Rafting Bečva - 03.09 ( Více na Rserver)

Zahraniční exkurze a stáže.   

30.03.2022

Španělsko - jde o naši tradiční stáž v letovisku Santa Susanna či Calella na pobřeží Středozemního moře nedaleko od Barcelony. Stáže jsou koncipovány do oblasti cestovního ruchu, a mohou se jich zúčastnit studenti ze všech oborů. Jednáme se zahraniční partnerskou organizací o tom, zda by bylo reálné, aby byli k účasti přizváni už i studenti, kteří nejsou očkováni, což zatím nebylo možné. Zatím nemáme definitivní odpověď, ale předpokládáme, že by toto omezení mohlo být zrušeno, proto se ke stáži mohou hlásit i Ti z Vás, kteří očkováni nejsou. Pokud se nestane nic zásadního, pojedou tedy i neočkovaní studenti, ale musíme počítat s tím, že kdyby se situace změnila, budeme muset respektovat rozhodnutí zahraniční partnerské organizace.

Bližší informace ke stáži do Španělska vám zašleme ještě tento týden e-mailem, včetně elektronické přihlášky prostřednictvím google formuláře. Přihlášky na jarní stáž, která proběhne od 11. 6. do 23. 6. můžete posílat do konce dubna.

 

 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
ODVOLÁNÍ PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ