FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Vyhledávání
 
 
ÚvodKostka školaAktualityKostka školaZemřela Mgr. Martina Borská
 
 
 

Newsletter

 

Chcete dostávat do Vaší e-mailové schránky informace o zajímavých akcích, které chystáme na Kostka škole? Zadejte níže Váš e-mail.

 

 

 
 

Nenudíme se!

 
Itálie - Rimini
Praha P4.A
Pětiboj
Nultý ročník - II. setkání
2020-01-12 Lyžák 2. týden M2.A+P2.A+P2.B
Třídní tabla 2008_09
2019-12-12 Vánoční jarmark
Školní výlet L1.A - 09 (více Rserver)

Zemřela Mgr. Martina Borská   

21.05.2020

Milí studenti, milí kolegové, přátelé a kamarádi.

Jistě jste si povšimli černé vlajky, kterou jsme tento týden nad budovou školy vyvěsili. Vždy to znamená bolestnou a smutnou událost, bezprostředně se dotýkající všech, kteří mají s naším společným světem v Kostka škole něco společného. Mnozí z Vás už dostali informaci od Honzy Borského a vědí, že důvodem je úmrtí jeho paní, naší milé kolegyně, kamarádky, skvělé češtinářky a nesmírně obětavé učitelky Mgr. Martiny Borské, jejíž přístup a vztah ke studentům jsem vždycky považoval za příkladný a byl jsem šťastný, že ji v pedagogickém sboru mám.

I poté, co vážně onemocněla, neponechala své studenty stranou a do poslední možné chvíle se jim věnovala. Naplňovala svoji touhu učit, potkávat se a předávat zkušenosti, názory, emoce … Z mého pohledu bojovala jako lvice a nevzdávala boj o uzdravení ani ve chvílích, kdy naděje byla mizivá. Nakonec svůj boj prohrála, ale úsilí, které nám předvedla, je obdivuhodné a inspirující.

Mám Martinu hluboko v srdci a tam i zůstane, nejenom jako špičková učitelka, ale jako skvělý, milý, jedinečný, chápavý a vstřícný člověk.

Čest její památce.

Karel Kostka

 

Zemřela Mgr. Martina Borská
 
 
 
 

O škole

 

Navigace

 

Kontakt

 

Odkazy

Střední škola Kostka je certifikovanou školou v rámci mezinárodního programu IES (International Education Society) a již více než 10 let má jako jedna z mála českých středních škol přidělený hodnotící rating BBB tj. VYSOCE ERUDOVANÁ A PROFESIONÁLNĚ VEDENÁ INSTITUCE.

Více zde

Střední škola Kostka s.r.o.
Pod Pecníkem 1666
75501 Vsetín
Zlínský kraj
 

 

info@kostka-skola.cz  

+420 571 415 832

+420 603 810 271

 

 
 

© 2016 | kostka-skola.cz

FACEBOOK
KOSTKA RÁDIO
PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA